Fethiye Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Fethiye Turu

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Akdeniz, Ege Tur
 • Süre :
  4 Gün
 • Kapasite :
  25-46 Kişi

Ziyaret Edilecek Yerler: Lavanta Bahçeleri, Burdur Gölü, Salda Gölü, Fethiye, Ölüdeniz, Dalyan, İztuzu Plajı

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Fethiye Turu Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 4 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

 1. Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 2. Belirtilen Otellerde Konaklama (2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
 3. İkramlar (Otobüs İçi İkramlar)
 4. Rehberlik Hizmetleri
 5. Çevre Gezileri
 6. Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

 1. Kişisel Harcamalar
 2. Ekstra Turlar
 3. Öğle Yemekleri
 4. İçecekler
 5. Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 
Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.


 

Tur Programı

1. Gün: Gece Yolculuğu

Belirlenen noktadan hareketle Isparta'ya doğru hareket ediyoruz.


 

2. Gün: Kuyucak Köyü, Lavanta Bahçeleri, Salda Gölü, Saklıkent

Acentenin konforlu otobüs ve otobüs içi zengin ikramları eşliğinde, Bilecik Afyon üzerinden güller diyarı Isparta’ya sabahın erken saatlerinde ulaşıyoruz. Dünya üzerinde önemli bir gül üretim merkezi olarak kabul edilen Isparta’da ilk ziyaret noktamız Keçiborlu ilçesinde bulunan lavanta bahçeleri ile meşhur Kuyucak Köyü. Lavanta tarlaları denilince akla ilk gelen yer Fransa’nın Provans bölgesidir, fakat Kuyucak Köyü Provans’ın tahtına ortak olmuş durumdadır. Köy içerisinde yapacağımız yürüyüşle lavanta bahçelerinde uzunca fotoğraf molaları vererek gezimize devam ediyoruz. Bu güzel gezinin ardından lavanta bahçelerinden ayrılıp sonrasında Burdur il merkezini panoramik olarak görerek Burdur Gölü’ne ulaşıyoruz. Göller bölgesinde yer alan, ülkemizin 7. Büyük gölünde verilen fotoğraf molamızı takiben Türkiye’nin Maldivleri” olarak da anılan turizm dünyasının yeni gözdesi Salda Gölü’ne doğru yol alıyoruz. Salda Gölü gezimizin sonrasında belirlenen saatte hareketle Fethiye’ye hareket ediyoruz. Atkuyruk Sallamaz Tepesi olan Akdağların eteğine, Türkiye’nin en etkileyici kanyonlarından biri olan Saklıkent’ e gidiyoruz. Burada ulaşacağımız merkezde dileyen misafirlerimiz gökyüzünde olmanın zevkini Zıpline ile yaşayabilir veya daha fazla adrenalin için yer çekimine meydan okuyup Bungee Jumping yapabilirler (Ekstra). Bu heyecan verici aktivitelerin ardından Saklıkent Kanyonuna giriş yapıyoruz. Kanyon içinde yerin altından çıkan buz gibi sularda serinleyip fotoğraflarımızı çekerek otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 


Önemli Not: İzmit bölgesinden katılım göstermek isteyen misafirlerimiz dönüş güzergahın da oksijen tesisleri girişinde inmeleri gerekmektedir.


 

3. Gün: Babadağ, Fethiye, Ölüdeniz, 12 Adalar Tekne Turu

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası (arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenalini yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar aşık olacaksınız.(Ekstra) 12 Adalar tekne turuna katılmak için bizi bekleyen teknemize biniyoruz. Tekne turumuzda Fethiye-Göcek koylarının birbirinden güzel adalarını görüp, akdenizin kokusunu içimize çekerek, Yassıcalar Adası, Göcek Adası, Kızılada, Akvaryum Koyu, Domuz Adası, Tersane Adası, Zeytinli Ada vb koy ve adalarda yüzme molaları veriyoruz. (1. MAVİ YOLCULUK). Bu güzel mavi yolculuğun ardından Fethiye-Kargı mevkiindeki Yöresel Ürünler Pazarı'na gidiyoruz. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinden çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların ardından arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilirler.  Gün sonunda otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Gece arzu eden misafirlerle Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.(Ekstra)


 

4. Gün: Belcekız Plajı, Dalyan, İztuzu Plajı, Azmak Çayı

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Babadağ'ın hemen eteğinde bulunan Belcekız plajına ulaşıyoruz. Bu plajın devamı niteliğindeki Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan ÖLÜDENİZ’de sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz’de turkuaz suların keyfini çıkarttıktan sonra DALYAN’a hareket ediyoruz. Otobüsümüzle kanal yolu üzerinden efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hikâyesini rehberimizden dinleyerek nesilleri tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının Türkiye'deki en ünlü yumurtlama alanı İZTUZU plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar otobüsümüze ulaşıyoruz. Dalyandan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılarak Akyaka beldesine hareket ediyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz muhteşem flora ve fauna’ya sahip Azmak Çayı'ını fotoğraflama imkânı bulurken dileyen misafirlerimiz de çay üzerinde tekne turu gerçekleştirebilirler. Belirlenen saatte İstanbul’a dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Muğla-Aydın-İzmir-Balıkesir güzergâhı üzerinden akşamın ilerleyen saatlerinde İstanbul’a ulaşıyor ve bir başka acente organizasyonunda buluşmak dileği ile misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, sizlerle vedalaşıyoruz.


 

Ulaşım

Lüks Otobüsler İle

Remer Hotel Vb.

,

©2019 Sitedeki tüm görsel materyallerin detayların ve tüm içeriklerin telif hakları MYBOX'a aittir.